Diskuzní fórum - CHAT

Datum: 09.06.2012

Vložil: Patrik F.

Titulek: Re: info

Pár doplňujících informací:
1) Fasování výstroje bude hned po tréninku. Trenéři poradí, kde to bude. Dle mě to bude hned ta první šatna nalevo po vstupu na zimák.
2) Soustředění bude, jak jsem již napsal v úvodním příspěvku v Táboře a kluci budou ubytováni ve školní tělocvičně. Detaily také ještě nemám, ale trénink na ledě bude dvakrát denně a k tomu ještě na suchu. Předběžně máme počítat s výběrem 1000,- Kč. Detaily zkusím vyzvědět co nejdřive a informovat Vás přes stránky.
3) Peníze na dresy dejte prosím manželce Evě Foralové.
4) No a k dovolené nevím co říci. Možná, že příště počítejte s tím, že kluci mají volno tradičně v červenci, ale od srpna již na plno trénují na ledě a navíc během srpna se organizují soustředění.

Datum: 10.06.2012

Vložil: Patrik F.

Titulek: Upřesnění místa pro fasování výstroje ...

Místnost s výstrojí je nalevo od kuřárny, která je nahoře na tribuně v rohu hned první vchod nad střídačkou domácích, u budovy šaten.

Datum: 06.06.2012

Vložil: Rosťa Hájek

Titulek: Dotaz

Ahoj Patrku. Nevím jestli jsem to pochopil správně s panem Budilem. Jestli jsou to termíny už stanovené či nikoliv.Dej mi prosím info.Díky Rosťa

Datum: 07.06.2012

Vložil: Patrik F.

Titulek: Re: Dotaz

Rosťo, takto je to nastavené. Pakliže budeš potřebovat jiný termín, můžeš využít prázdné termíny nebo se individuálně domluvit s panem Budilem. Tak nebo tak, dej mi vědět všechny případné změny. Dík, Patrik.

Datum: 05.06.2012

Vložil: Patrik F.

Titulek: Předběžný rozpis ledů na 2012/13

Vážení,
do sekce "Rozpis tréninků a zápasů" jsem vložil časy tréninků na ledě, tak jak byly organizovány loni. Je předpoklad, že by to mohlo zůstat stejné i letos. Finální podoba bude známá někdy v půlce srpna, nicméně se můžete již bavit s řediteli škol a předběžně nastavit školní rozvrh po dohodě se školou. Patrik

Datum: 03.05.2012

Vložil: Pavel Ježek

Titulek: Tréninky 4.třídy

Pro ty,kteří nemůžou a nestíhají tréninky s 5.třídou mám domluvený s trenéry 4.třídy,že můžou trénovat s nimi.Pondělí,středa 17.00 - 18,15 h.

Datum: 02.05.2012

Vložil: Rosťa Hájek

Titulek: Odpověď na florbalový míček

Ahoj Patriku. Florbalový míček máme!! V pátek ho Ondra donese do šatny. Rosťa

Datum: 04.05.2012

Vložil: Patrik F.

Titulek: Re: Odpověď na florbalový míček

Tak jsou kluci v pohodě. Dík, Patrik.

Záznamy: 31 - 38 ze 38
<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek