Diskuzní fórum - CHAT

Datum: 22.11.2012

Vložil: Macháčkovi

Titulek: prosba

Jaký je rozdíl mezi kartičkou a fotem jednotlivce?

Dík za odpověď

Datum: 23.11.2012

Vložil: Patrik F.

Titulek: Re: prosba

Foto jednotlivce bude klasická fotka a kartička bude obsahovat údaje jako číslo dresu, výška-váha plus na druhe straně bude fotka celého týmu. Myslím, že je to myšleno takto. Fotka jednotlivce může být v podstatě fotka i více hráčů, např. dvou, třech ... Jak se kluci domluví.

Datum: 10.11.2012

Vložil: Macháčkovi

Titulek: uf

... tak už je tam zas od 8.00 hod. ,,Hurá,,

Datum: 10.11.2012

Vložil: Macháčkovi

Titulek: ?

Na stránkách jihočeského hokeje je změna zahájení zápasu v Budějovicích (25.11). Věřím, že je to překlep :-)) začátek v 6.00 ?
Jirka

Datum: 29.10.2012

Vložil: Macháčkovi

Titulek: termín

Ahoj.
Podle https://www.jihoceskyhokej.cz/rozpis/029.pdf , by jsme měli hrát v Písku v neděli 4.11. v 10 hodin.

Datum: 23.10.2012

Vložil: Macháčkovi

Titulek: ...

Tábor - Lužnice 5 : 7

Myslím, že jsme nebyli domácí ...

Datum: 17.10.2012

Vložil: Macháčkovi

Titulek: soustředění a ostatní

My soustředení ne. ,,, myslím si, že takto rychle se rozhodnout je dost těžké. Navíc Ti, kteří nepoužívají internet, se to dozvědí třeba až zítra na tréninku.

Stále nevíme zahájení zápasu v Soběslavi v sobotu 20.10. Opět připomínáme, že na stránkách jihočeského hokeje je po aktualizaci 11.10. zápas psaný až na neděli se začátkem 9:45 hod !!!!
https://www.jihoceskyhokej.cz/rozpis/029.pdf

Jak to vypadá s bundami a jednou kšiltovkou s čísle 15? Za chvilku bude padat sníh :-) Aby si je kluci užili ... :-))

Ahoj

Datum: 17.10.2012

Vložil: Patrik F.

Titulek: Re: soustředění a ostatní

Jirko,
mám pro tebe kšiltovku už s logem, ale číslo si tam budeš muset nechat dodělat. Zítra ti jí dám.
Bundy možná budou už v pátek, ale ještě čekám na potvrzení.

Měj se, Patrik.

Datum: 18.10.2012

Vložil: Machy

Titulek: Re: Re: soustředění a ostatní

Ahoj.
Já myslel, že vyšití čísel na kšiltovky je v ceně, pro všechny stejné!!
Tomu nerozumím. My jsme dali podklady včas a dobře, jako všichni a ještě i s dodatečným upozorněním na změnu čísla. Sám jsi mi potvrdil změnu čísla v emailu 18.9. 2012.

Datum: 23.10.2012

Vložil: Patrik F.

Titulek: Re: Re: Re: soustředění a ostatní

Změnu čísla jsem potvrdil pro oblečení. Pro kšiltovku již bylo pozdě. Peníze za vyšití jsem zaplatil ze svého (logo) a víc s tím už udělat neumím.

Záznamy: 11 - 20 ze 38
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek