Milevsko - Tábor 3:7

23.09.2012 19:59

Branky a nahrávky: 11. Matoušek (Berka), 15. Matoušek (Berka), 24. Berka (Matoušek), 34. Šustr (Fořt), 39. Berka (Duda), 40. Matoušek (Berka), 46. Staněk (Duda)

Vyloučení: 1:4, Využití:0:0

Třetiny: 3:2, 0:4, 0:1.

HC Tábor: Veřtát- Černošek, Macháček, Foral, Truhlář, Šedivý, Pavlát - Matoušek, Berka, Duda- Samec, Růžička, Fořt- Staněk, Eremiáš, Samec

Pro utkání jsme měly připraveny tři kompletní pětky. Bohužel hned při druhém střídání jsme si neuhlídaly break kapitána Milevska, který nám po chybě v útočném pásmu ujel a hned nás potrestal brankou. Bohužel se podobná situace opakovala ještě asi třikrát běhěm prvé třetiny a rychle jsme prohrávaly 2:0. Po té se nám podařilo snížit na 2:2, ale soupeř nám opět odskočil na rozdíl jednoho gólu. Velkou slabinou se ukazovala spolupráce v obranné činnosti celého mužstva. Mužstvo si vše vyříkalo během přestávky a obraz naší hry se podstatně změnil. Útočníci začali důsledně napadat hru soupeře již v útočném a středním pásmu, což se okamžitě odrazilo na počtu příležitostí soupeře. Ve druhé třetině si soupeř dokázal vytvořit pouze čtyři gólové šance a ve třetí už dokonce pouze tři. Tímto způsobem hry se nám podařilo plně eliminovat hru soupeře a v podstatě je k ničemu nepustit. Postupem času jsme začali mít převahu i co se týče bruslení a našich střeleckých příležitostí. Soupeře jsme přestříleli 35 střel ku 17 a zaslouženě vyhráli.