HC Tábor – HC METEOR Třemošná 6 : 1 (0:0, 4:0, 2:1)

12.10.2015 16:27

8.třída – Suverénní vítězství nad Třemošnou rozhodla druhá třetina, kterou táborští hráči vyhráli 4:0.

HC Tábor – HC METEOR Třemošná  6 : 1 (0:0, 4:0, 2:1)

Branky /asistence HC Tábor: Berka Pavel 2/1, Dančišin Michal 2/0, Lang Kryštof ½, Matoušek Miroslav ½, Macháček Dominik 0/1, Duda Jan 0/1

Sestava HC Tábor: Vácha Štěpán, Šťastný Oliver, Dančišin Michal, Fáber Libor, Růžička Lukáš, Křepelka Karel, Lang Kryštof, Trepka Dominik, Foral Tomáš, Pavlát Lukáš, Macháček Dominik, Duda Jan, Matoušek Miroslav, Berka Pavel.

Po bezbrankové a herně  vyrovnané první třetině se v prostřední části hry začali postupně prosazovat domácí hráči,  kterým se zvýšenou aktivitou a kombinační hrou dařilo překonávat hostující obranu a tím si vypracovávat brankové příležitosti. Svoji převahu  pak korunovali  čtyřmi vstřelenými brankami o které se postupně zasloužili Berka, Lang,  Dančišin a Matoušek. Výsledek druhé třetiny 4:0 se ukázal  pro další vývoj utkání jako rozhodující. V úvodu závěrečné třetiny se sice hostům z Třemošné podařilo díky využité přesilové hře  snížit na rozdíl tří branek ale to byl z jejich strany jediný úspěch. Domácí  pak opět zvýšili obrátky a v poslední desetiminutovce po střelách Dančišina a Berky stanovily konečný stav utkání na 6:1. Plný zisk mistrovských bodů  byl dílem celého mužstva, které příkladně bojovalo a které svým výkonem podpořil spolehlivě chytající Štěpán Vácha.